Předávání cen

Od jubilejního 10. ročníku (ceny za rok 2014) jsou ceny vyhlašovány na tiskové konferenci pro novináře. Večerní afterparty je pak určená všem přátelům a podporovatelům IuRe a fanouškům ochrany soukromí.

V únoru 2018 byly vyhlášeny ceny pro největší Slídily za rok 2017.
Po tradiční dopolední tiskové konferenci, jsme se večer sešli ve Studiu Alta na tradiční afterparty pro příznivce a podporovatele ochrany soukromí. Večerem provedl mistr České republiky ve slam poetry Anatol Svahilec, doplněn vkusnou hudební produkcí skladatele Iana Mikysky a jeho bandu.

  

  

 

V únoru 2017 (vyhlašování cen za rok 2016 – 12. ročník) jsme se sešli na afterparty ve Strašnickém divadle X10. Večerem nás provedla “první dáma českého slamu” Bio Masha a k poslechu i tanci zahrála její kapela Debbi Love.

  

 

Za rok 2015 jsme ceny předávali v holešovickém Studiu Alta. O zábavu se postaralo improvizační divadlo Bafni. Představili jsme také nové sošky z dílny sochaře Jana Haubelta, působícího na Vysoké škole umělecko průmyslové.

  

  

 

Díky jubilejnímu 10. ročníku (ceny za rok 2014) jsme se s prosbou o spolupráci rozhodli oslovit aktivační agenturu Geometry Global Prague (GG), která pro nás zdarma vymyslela kampaň a zároveň pomohla s její realizací. Rozhodli jsme se také pro zúžení kategorií z 8 na 5 (4 anticeny a 1 pozitivní cena). Celá kampaň začala již upozorněním na favority z řad nominovaných formou online vizuálů a také především nasvěcováním jejich budov. Za tento počin pak GG vyhrálo 1. místo v České ceně za Public Relations v kategorii Akce a události.

  

 

Devátý ročník soutěže pro největší slídily za rok 2013 se tentokrát konal v kině OKO 16. ledna 2014. Slavnostní udílení 7 anticen a jedné ceny pozitivní uváděl Martin Sedláček, Josef Rosen, Jitka Říčařová a jejich loutkohra.

    

 

Výsledky osmého ročníku soutěže pro slídily v našem soukromí za rok 2012 byly vyhlášeny 16. ledna 2013 v kině Atlas. Večerem provázela diváky Lejla Abbasová a hudebním hostem byl Bonus (Martin Tvrdý).