Nominujte slídila na Cenu Velkého Bratra 2019

Již čtrnáctým rokem mohou občané nominovat největší narušitele soukromí. Nejvlezlejší firmy, státní instituce i technologie se utkají o 4 anti-ceny a jednu pozitivní cenu za ochranu soukromí.

Zašlete nám nominaci pomocí dolního formuláře. Nezapomeňte k nominaci uvést důvod. Může jim být například odkaz na článek na internetu.

Vyplnění jména a emailu je zcela dobrovolné (není nutné vyplňovat) a slouží pouze pro případ další komunikace s nominujícím, tyto údaje jsou uchovávány pouze po dobu trvání nominací v daném roce, následně jsou mazány.

Zpracování osobních údajů je založené na souhlasu, který projevíte pokud údaje vyplníte.
Zpracovávání a uchovávání veškerých údajů je zcela v souladu s obecným nařízení o ochraně osobních údajů (GDPR). Nominující není povinen uvádět žádné své osobní údaje. Pokud osobní údaje uvede, ve zveřejněné podobě jsou tyto údaje odstraněny, stejně tak jako údaje o věci, které by mohly vést ke ztotožnění.

Nominovat můžete přes formulář zcela dole na této stránce.

 

 

31 thoughts on “Nominujte slídila na Cenu Velkého Bratra 2019”

  1. Pozitivní cena: PRažská radnice za odmítnutí zavedení Face Recognition

  2. Mastercard a jeho systematická politika proti hotovosti – letos horký kandidát
    Sponzorig hudebních festivalů i hip míst (manifesto , Střelák…)si podmiňuje cashless režimem.

  3. Pozitivní cena – ústavní soudkyně K. Šimáčková za přesvědčibý disent k ostudnému rozhodnutí ve věci data retention. Díky za něj

  4. 2019- Aktéři pražské radnice, zejm. primátor Hřib, Praha sobě, kteří navrhli sledování obsazenosti bytů podle dat od PRE o spotřebě eletřiny v jednotivých bytech.

  5. Sledovani zamestnancu kamerami, pouzivani zaznamu k strhavani vyplat-kamery na kazdem rohu+lzive webove stranky.

  6. Navrhuji Střední průmyslovou školu v Bruntále, kde je ve škole a okolí celkem asi 10 kamer. I při drobném přestupku jste popotahování, například při koulovaní v zimė v parku. Není řečené, že jste šmírování, ale že jste podezřelý.

  7. Navrhuji Střední průmyslovou školu v Bruntále. Na škole a v areálu je celkem deset kamer, které šmiřují žáky. V případě prokázání nejste upozorněni na to, že jste byl šmírován, ale že se máte priznat, protože jste podezřelý.

  8. Dobrý den, pozdě, ale přece nominuji ÚZIS ČR. Podrobné informace k nominaci a mnoho důvodů proč by měl být zařazen do soutěže ještě letos jsem zaslal na e-mail iure@iure.org

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.